piątek, 29 listopada 2013

Mikołajowe rozdanie u Angel +notka rozgrzeszająca!

Tak na dobrą sprawę to fantastyczne rozdanie, w którym możecie wziąć udział tutaj:
jest dla mnie takim małym pretekstem do samobiczowania z okazji mojej listopadowej nieobecności na blogu mym przypadkowym. Zwyczajnie w świecie-słabość jest rzeczą ludzką i przypadkową również i takowa słabość mnie-zdrowotna dopadła. Nie miałam siły na wdrożenie moich blogowych pomysłów, spora kolejka wpisowa już się ustawiła. Pozostałam czynna jedynie jako obserwator:)
Jednakże jak tylko wyjdę na prostą, będę wojować dalej dla tych kilku moich oficjalnych i nieoficjalnych przypadkowych czytelników i dla siebie samej oczywiście:)

Wracając do sedna sprawy-a sedno to jest bardzo sympatyczne!
Angel z KosmetykiBezTajemnic jest jedną z moich ulubionych blogerek ze świata, w którym my-kobiety czujemy się jak ryby w wodzie, czyli ze świata kosmetycznych szaleństw!
Bardzo rzeczowe recenzje, wnikliwe analizy składów kosmetycznych, bez owijania w bawełnę a do tego doskonały kontakt z czytelnikami stanowią o tym,że jest to obserwatorska pozycja obowiązkowa!

A Mikołajowe rozdanie? No cud, miód...
Znacie kosmetyki Put&Rub? czeka nas świąteczna niespodzianka od producenta!
Czy któraś z nas nie słyszała jeszcze o rozsławionej drogerii niemieckiej "DM"?
Angel osobiście przytarga do nas 3 wybrane "dm-owskie" produkty, jeśli tylko napiszemy swój list do św. Mikołaja i zamieścimy go na czas w komentarzu na blogu!
Genialne!


Podejrzewam, że do 12 grudnia zgłosi się nieziemska ilość uczestników rozdania, ale nadal warto!
Powodzenia!
:)

6 komentarzy:

 

blogerkazprzypadku Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review